Opakowania

Zjedz mnie w Walentynki – czyli opakowanie na czekoladki

opakowanie na czekoladki

Kolejny miś i kwiaty to już walentynkowa rutyna? Słodycze też wydają się przereklamowane? Nie tym razem! Te wyjątkowe słodkości mają bardzo miłosne kształty, a opakowanie na czekoladki zachęca do ich zakupu!

Czekoladki w kształcie miłości

Kupno zwykłych czekoladek, na tak ważne święto jak Walentynki, może niestety nie wywołać euforii u naszej drugiej połówki, albo jeszcze gorzej, przyczynić się do ostrej wymiany zdań. Serce i usta to niewątpliwie dwa najbardziej znane symbole miłości – dlaczego by więc nie wykorzystać ich w formie czekoladek? Każdy, kto na ostatnią chwilę szuka prezentu w markecie spożywczym, może odkryć tam opakowanie na czekoladki, które wcale nie wygląda pospolicie i zawiera przyciągające wzrok słodycze.

Opakowanie na czekoladki tak samo ważne jak produkt

Co oprócz samych czekoladek skłania do zakupu? Oczywiście opakowanie! Jego design reprezentuje ciekawe slogany i wyróżnienia się spośród innych pudełek na sklepowych półkach.

Sam producent tak mówi o swoim wyrobie: “Cieszymy się, że wprowadziliśmy tak odważne, dziwaczne i wesołe produkty sezonowe, które są idealnym prezentem walentynkowym dla naszych konsumentów nastawionych na trendy. To opakowanie na czekoladki już stało się ogromnym hitem w naszych sklepach i Internecie.”

opakowanie na czekoladki

Design: Smith & + Village

Poprzedni postNastępny post