Design, Opakowania

Suplementy diety w innym wydaniu

W czasach, kiedy zdrowy styl życia to codzienność, wybór odpowiednich składników odżywczych może być przytłaczający. Mamy przecież tyle możliwości – ale którą wybrać?

 

PACK’D ułatwia to zadanie dzięki dwóm gotowym paczkom wysokiej jakości suplementów. Te małe saszetki dobroci tworzą kompletne rozwiązanie, by dodać energii ciału oraz pomóc w koncentracji. Użyj mieszanki Dawn, by mieć energię na cały dzień, natomiast mieszanki Dusk, by odżywić twoje ciało w nocy. Oba produkty mają na celu dostarczenie składników odżywczych potrzebnych organizmowi w momentach, kiedy najbardziej ich potrzebujesz.

Dla kobiet i mężczyzn

Aby opakowanie wyróżniało się w typowym środowisku zdrowego trybu życia, potrzebne było nadać mu minimalistyczny charakter, a także taki, który będzie atrakcyjny zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Główną grupą docelową są ludzie zdrowi i nastawieni na styl życia z napiętym grafikiem.

Zachęcające logo

Znak firmowy odnosi się do dobrze znanego kształtu kapsułek suplementacyjnych. Oba opakowania są zaprojektowane z wykorzystaniem charakterystycznego i rozpoznawalnego schematu kolorów, który symbolizuje zmierzch i świt. Te delikatne tony są elegancko połączone z czernią, aby uzyskać efekt kontrastu.

Wszystkie paczki są w czarnym kartonowym pudełku wykończonym wytłoczeniem z czarnej folii, aby uzyskać oryginalny styl.

Projekt: Davy Dooms

Poprzedni postNastępny post