Design, Opakowania

Słodka szachownica

Słodycze w kształcie batonów są często sprzedawane w opakowaniach plastikowych. Jednak ze względu na ich długi, cienki kształt i niestabilne opakowanie z tworzywa sztucznego, nie ma zbyt wiele miejsca na elementy projektu, a to, co już uda się umieścić jest ciężkie do odczytania.
Ten projekt rozwiązuje te problemy, zakrywając plastikową torebkę w ozdobnym papierowym rękawie. Przy stosunku długości do szerokości 8:1, boki tych rękawów są wyjątkowo długie i pokryte wzorem szachownicy. Wzór jest kontynuowany z przodu, gdzie znajduje się centralnie umieszczone okno, przez które widać zawartość opakowania.

 

Te papierowe rękawy zostały zaprojektowane tak, aby ograniczyć koszty do minimum, bez użycia kleju do ich montażu. Każdy rękaw jest wykonany z jednego kawałka wycinanego papieru, który umożliwia formowanie ostatecznego kształtu ręcznie tylko w jednym kroku.

Doskonały prezent

Kiedy wszystkie osiem rękawów zawartych w tym zestawie są wyrównane, ujawnia się piękny wzór szachownicy.
K&Q sprawia, że ​​prezent staje się niebywale wyjątkowy i elegancki. Znakomicie nadaje się do spędzenia wieczoru przy herbacie, zajadając się słodyczami oraz grając w gry planszowe. Szach-mat!

Poprzedni postNastępny post