Newsroom, Opakowania

RANKING: Najlepsi producenci opakowań reklamowych

opakowania

Zamawiasz opakowania? W takim razie adresy tych firm muszą znaleźć się w Twoim kalendarzu.

Na potrzeby naszego artykułu zleciliśmy 10 firmom podobną realizację – opakowania z nadrukiem na gadżety. Oczywiście zlecając zamówienie nie posiadaliśmy niczego: plików do druku, makiety wykrojnika, nawet pomysłu. Jak z takim „trudnym” klientem poradziły sobie firmy z branży poligraficznej?

Niestety, aby wykonać pudełka lub inne materiały drukowane – trzeba się znać. W innym wypadku nasze zlecenie zostanie niezauważone lub wykonane na gorszym materiale. Jedynie klient przedstawiający konkretne oczekiwania może liczyć na uwagę ze strony wykonawcy.

Inaczej sytuacja wygląda w przypadku firm z naszego rankingu. Tutaj wszystko działa jak należy. Otrzymaliśmy informację w jaki sposób przygotować pliki, na co zwrócić uwagę, a produkty zostały wykonane szybko i sprawnie.

Lista firm, które polecamy:

1. Granpak

Strona internetowa: http://www.granpak.pl

granpak

Spółka oferuje kompleksowe usługi poligraficzne w technice druku offsetowego, poczynając od projektu w doskonale wyposażonym studiu graficznym, aż do wykonania gotowego produktu. GRANPAK jako producent opakowań oferuje opakowania z tektury litej, falistej oraz opakowania kaszerowane (łączące tekturę litą i falistą w jedno) wykonywane dla nawet najbardziej wymagających klientów obejmują wszelkie techniki uszlachetniania druku.

2. Drukarnia Dako

Strona internetowa: http://drukarnia-dako.pl/

drukarnia dako

Dako oferuje szeroką gamę usług w zakresie produkcji materiałów reklamowych m.in. ulotek, katalogów, kalendarzy i folderów. Od lat 90-tych Drukarnia Dako skupiła swoją produkcję na poligrafii opakowaniowej – i teraz widać tego świetne efekty.

3. Zpapieru.pl

Strona internetowa: https://zpapieru.pl/

https://zpapieru.pl/

Drukarnia wykonuje opakowania na zamówienie, często dedykowane, w limitowanych wersjach. W przypadku firmy zpapieru.pl już w pierwszej wiadomości otrzymaliśmy propozycję otrzymania wstępnej makiety naszego opakowania – „abyśmy mogli ocenić czy pudełko spełnia nasze oczekiwania i odzwierciedla pomysł”. Brawo! Zlecenie przebiegło perfekcyjnie: pełne wsparcie przy ustalaniu projektu, szybka realizacja i solidnie wykonane pudełka.

(red.)

Poprzedni postNastępny post