Newsroom

Plast-Box z tytułem Gazeli Biznesu 2016

Plast-Box S.A., znany w Europie producent opakowań z tworzyw sztucznych, został laureatem rankingu Gazele Biznesu 2016.
Gazela Biznesu

Plast-Box S.A., znany w Europie producent opakowań z tworzyw sztucznych, został laureatem rankingu Gazele Biznesu 2016.

Ranking Gazele Biznesu — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. I edycja rankingu Gazele Biznesu miała miejsce w 2000 roku. Gazela to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale radzi sobie wśród nawet znacznie większych konkurentów.

Jest to już XVII edycja rankingu, zorganizowana przez redakcję dziennika Puls Biznesu. O tytuł Gazeli Biznesu może ubiegać się spółka, która w ostatnich 3 latach systematycznie zwiększała swoje przychody i ani razu nie odnotowała straty.

Plast-Box produkuje opakowania z tworzyw sztucznych, których odbiorcami zarówno w Polsce jak i za granicą są renomowane firmy z branży spożywczej i chemicznej. Główną pozycję asortymentową stanowią zaawansowane technologicznie, zamykane wiadra. Poza tym w ofercie całej grupy znajdują się skrzynki i produkty użytkowe, sprzedawane w sieciach handlowych. Spółka posiada fabryki w Polsce i na Ukrainie, w których wykorzystuje maszyny i technologie najnowszej generacji.

Poprzedni postNastępny post