Bez kategorii

Papierowe opakowanie, które uczy i bawi

papierowe-opakowanie

Zobacz, jak w ciekawy sposób graficznie ukazać historię projektowania graficznego – posłuży do tego zwykłe, papierowe opakowanie.

ChocoGraph to seria czekolady, która zawiera historię projektowania graficznego z XX w.

To papierowe opakowanie może być przydatne dla tych, którzy wolą uczyć się historii projektowania graficznego w bardziej zabawny sposób. Wszystkie elementy są w formacie kwadratowym i posiadają karty przedstawiające repliki projektów oraz ich kolorowe, bardziej nowoczesne odpowiedniki. Z tyłu znajduje się krótki opis epoki i stylów projektowania graficznego. Po bokach widać nazwę epoki, artystę i datę. Dzięki temu cała historia zamknięta jest w jednym zestawie.

papierowe-opakowanie

Papierowe opakowanie z czekoladkami  prezentem dla studentów

Uniwersytety, posiadające kierunki projektowania graficznego mogą ugościć swoich przyszłych studentów właśnie takimi czekoladkami – nie dość, że jest to bardzo miły gest, go przy okazji uczniowie mogą nauczyć się czegoś pożytecznego.

Zresztą cały projekt powstał właśnie przez ucznia projektowania graficznego, który znudzony nauką historii na swoim kierunku, postanowił urozmaicić edukację innym. Zestaw to 10 paczek zamkniętych w jedno papierowe opakowanie, które może być doskonałym prezentem dla przyszłego studenta.
papierowe-opakowanie

Design: Katona Barbara

Poprzedni postNastępny post