Opakowania

Opakowanie na czekoladki, dzięki któremu wiesz, ile wypiłeś!

opakowanie

Nie wszystkim smakuje alkohol, dlatego słodkie czekoladki z dodatkowymi procentami mogą rozwiązać problem ostrego smaku czegoś mocniejszego. W jaki jednak sposób zmierzyć ile „wypiliśmy”? Z pomocą przychodzi opakowanie, na którym znajdziemy wszystkie potrzebne informacje.

Opakowanie w trosce o zdrowie klienta

To opakowanie zostało zaprojektowane z myślą o osobach, które nie lubią spożywać alkoholu w standardowy sposób. Motywem przewodnim w tym projekcie było zdrowie, a dokładniej wpływ alkoholu oraz słodyczy na nasze ciśnienie.  By uzmysłowić użytkownikom ile mililitrów alkoholu spożywają, na opakowaniu zastosowano nadruk z liczbami, które przypominają te, znajdujące się na ciśnieniomierzu. Nawet jeśli ktoś nie cierpi na choroby serca, warto, by wiedział, czy nie przeholował z ilością czekoladek. Zaraz pod liczbą określającą ilość alkoholu znajduje się informacja o tym, ile procent kakao znajduje się w opakowaniu.

opakowanie

Dodatkowo każda czekoladka jest pokryta błyszczącą glazurą, która przybiera odpowiedni kolor w zależności od użytej ilości alkoholu oraz kakao. Takim samym kolorem jest również pokryty napis przypominający ekran ciśnieniomierza. Tworzy to doskonałą całość, która zasługuje na efekt wow w oczach klienta. Opakowanie z nadrukiem w zabawny sposób przedstawia wartości spożywcze produktu, a przy okazji przypomina o dbaniu o własne zdrowie.

Design: Mayya Mikhaleva

Poprzedni postNastępny post