Opakowania

Opakowanie na suszone owoce

opakowanie-na-owoce-kandyzowane

Xuan Khúc to specjalny zestaw czterech rodzajów tradycyjnie suszonych owoców kandyzowanych, który może posłużyć jako prezent z okazji ‚Tet’ – Wietnamskiego Nowego Roku Księżycowego. Przekonaj się jakie opakowanie na suszone owoce najlepiej wpasowało się w te klimaty.

 

Wszystkie kandyzowane owoce, zbierane przez producenta, selekcjonowane są ze względu na dźwięki, które “wydają” podczas ich konsumowania. Tym samym idealnie pasują do tradycyjnych instrumentów muzycznych „Tố Nữ”. „Xuan Khúc” prezentuje szczęście i przyjemność płynącą z pierwszych dni wiosny, kiedy ludzie uczestniczą w spotkaniach rodzinnych i mogą cieszyć się ze słodkich przysmaków, połączonych ze wspaniałą muzyką oraz kwiatami.

opakowanie na suszone owoce

Pomysł na opakowanie na suszone owoce

W pierwszym etapie przeprowadzono badania jakościowe, aby poszukać pomysłów, które ukażą w dobrym stylu tradycyjne dziedzictwo Tet. Główna inspiracja pochodzi z lat 1920 – 1930 i łączy w sobie minimalne oraz geometryczne ilustracje. Taki design dodaje elegancji oraz wysokiej klasy produktowi tradycyjnemu i uaktualnia go do poziomu globalnego dostępu.

Połączenie tradycyjnej i nowoczesnej sztuki poprzez zastosowanie kolorów, zakrzywionych linii i geometrycznych figur okazało się strzałem w dziesiątkę. Projekt w melodyjny oraz poetycki sposób pokazuje emocje, które daje stworzone opakowanie na suszone owoce. Oprócz tych inspiracji zastosowano również elementy wietnamskiej kultury, które objawiły się pod postacią zabytkowych, lakierowanych desek. Niski kontrast i elegancki obrys przypominają również wietnamską sztukę kaligrafii.

Materiały opakowaniowe, który wykorzystuje to opakowanie na suszone owoce również odzwierciedla wietnamską tradycję i kulturę. Ręcznie wykonany sitodruk i złota folia w naturalnym odcieniu papieru wyraża cześć wobec współczesnej sztuki ludowej. Każdy smak Tet objęty jest innym projektem graficznym.

opakowanie na suszone owoceDesign: Agencja Bratus

Poprzedni postNastępny post