Design, Opakowania

Opakowanie premium nie z tej planety!

opakowanie premium

Agencja Unblvbl opracowała koncepcję prezentacji przypraw poprzez nowe opakowanie premium SPACE inspirowane planetami! To naprawdę coś!

Trio z przyprawami znalazło swoje miejsce w ciężkim, szklanym sześcianie zawierającym małe modele w kształcie planety. Skąd ten pomysł? Inspiracją był Elon Musk, który stał się architektem przyszłości i mózgiem obecnego pokolenia. Unblvbl porównał wielkie jego odkrycia do utalentowanego kucharza, który podczas pracy wciela się z znakomitego twórcę lub naukowca. Eksperymentując ze składnikami i proporcjami, odkrywa nowe kombinacje, tak jak każdy odkrywca odkrywa nowe miejsca, lub jak astronauta poznaje sekrety wszechświata (stąd bierze się równoległe nazewnictwo SPICE / SPACE).

opakowanie premium

Niezwykłe przyprawy kontra opakowanie premium

To opakowanie premium ukazuje kucharza jako twórcę galaktyki – nowe smaki pochodzą z kombinacji przypraw, jak planety z kosmicznego pyłu. Obraz każdej planety jest indywidualny i organiczny – za każdym razem, gdy go używasz, mieszanka przypraw w szklanym monolicie przedstawia wizualną prezentację planety i zachodzące w niej zmiany.

Plastikowa pokrywa, podstawa kostki do serwowania, jest zaprojektowana w stylu interfejsów kosmicznych. Opakowanie premium wizualizuje wartości odżywcze za pomocą trzech „planet”, które znajdują się pod jego spodem . Schemat w górnej części pokrywy to szczegółowa struktura ziół i przypraw. Zestaw łyżek służących do odmierzania przyprawy jest zabudowany w środku.

opakowanie premium

Design: Unblvbl Branding Agency

Poprzedni postNastępny post