Design, Opakowania

Opakowanie na ekskluzywne skarpety

opakowanie

Eleven New York to marka piłki nożnej, która tworzy wyrafinowaną odzież sportową, klasy premium dla bardziej wymagających kibiców piłkarskich. Oznacza to również, że kluczem do ich sprzedaży musi być luksusowe opakowanie.

Jednym z kluczowych produktów Eleven New York są skarpety z wełny Merino, które są wytwarzane przez rzemieślników w Karolinie Północnej w USA. Same skarpetki uważane są za dość ekskluzywne akcesoria, dlatego stworzono niestandardowe opakowanie, które będzie pasowało do jakości produktu, a także zachwyci każdego klienta.

opakowanie

Opakowanie w kształcie rurki

Będąc marką bezpośrednią dla konsumenta, skarpetki trafiałyby do klientów, a nie sprzedawały się w butikach detalicznych, więc opakowanie również musiało być sztywne i trwałe. Dodatkowo opakowanie musiało być opłacalne. Od samego początku firmy wszystkie wyprodukowane skarpety były pakowane w papierowe rurki  i zdecydowano, że ten standard zostanie zachowany, dodając matową, czarną naklejkę winylową , co daje klientom wyjątkowe wrażenia podczas odbierania skarpet, a także daje możliwość łatwej i szybkiej zmiany grafiki oraz informacji poprzez drukowanie nowych naklejek. Każda rurka jest zamknięta na obu końcach plastikowym zamknięciem i wykończona wytłoczoną okrągłą nalepką pośrodku.

Company: Eleven New York

Poprzedni postNastępny post