Opakowania

Luksusowa kolekcja opakowań

opakowania

Produkty premium wymagają odpowiedniej oprawy. Do tego typu asortymentu należy luksusowa biżuteria. W jaki sposób można podkreślić jej ekskluzywny charakter? 

Saqqara to uznana marka, która tworzy piękną biżuterię. W jej ofercie można znaleźć pierścionki, bransoletki, wisiorki i wiele innych akcesoriów, które produkowane są dla ekskluzywnych londyńskich firm. Tego typu biżuteria potrzebuje odpowiedniej oprawy, która podkreśli charakter premium zawartości, a także będzie ją odpowiednio chroniła.

Klasyczne i eleganckie pudełka na biżuterię

Kolekcja opakowań na biżuterię powinna być dopracowana w każdym detalu. Jak zaznaczają projektanci pudełek dla marki Saqqara, ważny jest sam design ze względu na to, że stanowi on pierwszy przedsmak tego, co czeka wewnątrz na klienta.

Pudełko zostało utrzymane w stonowanej, ciemnej kolorystyce. Elementem wyróżniającym jest logo marki. Napis „Saqquara” został wytłoczony w folii w taki sposób, że idealnie stapia się ze strukturą opakowania. Srebrny kolor logo podkreśla wysoką jakość biżuterii, nawiązując do diamentów.

Opakowania na biżuterię – doskonała ochrona zawartości

Biżuteria to towar, który może być stosunkowo drogi. Dlatego też wymaga odpowiedniego opakowania, które będzie chroniło zawartość. W projekcie dla marki Saqquara wykorzystano mocny i sztywny karton. Aby utrzymać elegancki charakter pudełka, karton został pokryty delikatnym winylem, który imituje skórę aligatora. W ten sposób utrzymano wrażenie produktu premium.

Wewnątrz pudełek umieszczony został miękki zamsz, który nie tylko świetnie się prezentuje, ale przede wszystkim pełni funkcję ochronną. Zabezpiecza biżuterię przed uszkodzeniem lub zadrapaniem.

Design: Oyster Retail Packaging

Poprzedni postNastępny post