Design, Opakowania

Cygara w zupełnie innym wymiarze!

Jeśli znasz się na cygarach, przekonasz się, że Camacho to jedna z najbardziej ekscytujących marek w branży. Pod koniec zeszłego roku firma Honduras ogłosiła, że ​​będzie odnawiać sławne cygaro premium, które zostało pierwotnie opracowane na początku lat 60. XX wieku. To wyrafinowane cygaro – obecnie oznaczane jako specjalny wybór Camacho – zostało wykonane w taki sam sposób, jak jego poprzednik, wykorzystując w 100% Honduraski Corojo. Dzięki uprzejmości MW Luxury, te niesamowite cygara mają swoje nowe opakowanie!

Wszystko na swoim miejscu

Innowacyjne opakowanie tego ekscytującego produktu składa się z trzech oddzielnych elementów: opakowania sztywnego pudełka, lakierowanego pudełka do prezentacji MDF i pojedynczych pudełek z cygarami. Główny pojemnik jest sześciokątny, ma kształt trójkąta z tępymi końcami. To efektowne pudełko w intensywnym kolorze indygo z białym logo marki Camacho oferuje innowacyjny sposób przechowywania cygar. Podnieś pokrywkę, która zawiera przezroczystą akrylową wkładkę i możesz uzyskać dostęp do osiemnastu pojedynczo pakowanych cygar.

Mniejsze pojemniki z cygarami mają kształt trójkątny, co oznacza, że ​​idealnie pasują do siebie, leżąc wygodnie w większym pudełku. Te wykonane z drewna okoume, dopasowane kolorystycznie pudła, to małe dzieła sztuki – po lekkim pchnięciu sztywna drewniana pokrywa odsuwa się, odsłaniając cygaro w drewnianej komorze. Zapewnia to specjalny, nowy wymiar rytuału palenia cygar, dodając trwałej wartości temu, co już jest fantastycznym produktem.

Do tej pory wyprodukowano tylko 500 takich spektakularnych paczek z limitowaną edycją, więc jeśli chcesz mieć własne, będziesz musiał się pospieszyć!

 

Wykonawca: www.luxurypackaging.co.uk

 

Poprzedni postNastępny post